baner
Projekty
Terminal SD for DB25 CNC
Terminal służy do wysyłania i odbierania programów bezpośrednio z karty SD do maszyny CNC. Zapewnia bezproblemową komunikację ze sterownikami firmy FANUC, Sinumerik jak również z innymi wykorzystującymi transmisje szeregową RS-232C.
ACU Terminal CNC
Aplikacja pozwala na swobodne i bezproblemowe odbieranie jak i wysyłanie programów do maszyny CNC. Zaletą oprogramowania jest jego funkcjonalność oraz prostota w obsłudze. Transmisja danych realizowana jest poprzez złącze szeregowe RS-232C.
Adapter USB for DB25 CNC
Przejściówka służy do wysyłania i odbierania programów z maszyny CNC, zapewnia bezproblemową komunikację ze sterownikami firmy FANUC, Sinumerik jak również z innymi wykorzystującymi transmisje szeregową RS-232C.
ACU R.C.P.M. CNC - Rejestracja Czasu Pracy Maszyn CNC
Nasz system to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające pomiar i rejestrację czasu pracy maszyn CNC. Dzięki niemu będą Państwo mieli podgląd na pracę poszczególnych maszyn w czasie rzeczywistym jak i również na efektywność oraz wydajność pracy pracowników.
ACU R.C.P. - System Rejestracji Czasu Pracy
Zapomnij o ciągle spóźniających się pracownikach oraz o szybszych nigdzie nie odnotowanych wyjściach z pracy. Zarejestruj dokładny czas pracy swoich pracowników.
ACU R.C.P.M. - Rejestracja Czasu Pracy Maszyn
Dzięki naszemu systemowi będą Państwo mieli podgląd na pracę poszczególnych maszyn w czasie rzeczywistym. Nie ma ograniczeń gdzie można zastosować nasz system, najlepiej tam gdzie mają Państwo największe straty wytwarzane przez pracowników.
Copyright © 2009-2023 Acusoft